Team

Ons enthousiaste team bestaat uit een locatiedirecteur, leerkrachten, een intern begeleider, een administratief medewerker, een conciërge en een medewerker facilitaire dienst vanuit Werkbedrijf Lucrato (voorheen Felua-groep). In verschillende groepen hebben we onderwijsassistentstagiairs of een student van de pabo. Een aantal leerkrachten heeft nog een andere taak zoals de kunst- en cultuur-, ICT-, taal-, reken- en BHV-coördinatie. Elke klas heeft één of twee leerkrachten.

Voorzitter CvB
Dhr. drs. W.D. Hoetmer
E-mail: info@veluwseonderwijsgroep.nl 
Tel: (055) 577 97 99

Veluwse Onderwijsgroep
Kanaal Noord 350 
7323 AM Apeldoorn

Locatiedirecteur

Dorine Pot
directie@sintvictor.nl

Intern begeleider
Jolanda Pakkert
ib@sintvictor.nl

Leerkrachten

Lysette van Brummelen
Bouwcoördinator 3-4
l.vanbrummelen@sintvictor.nl

Shireen Sevink
s.sevink@sintvictor.nl 

Merel Boon
m.boon@sintvictor.nl 

Linda van Huffelen
Coördinator Engels
l.vanhuffelen@sintvictor.nl

Chinouk van der Kleij
c.vanderkleij@sintvictor.nl

Linda Kuis
Coördinator 5-8
Coördinator taal/lezen
Opleider in de school
l.kuis@sintvictor.nl

Edith Overvelde
e.overvelde@sintvictor.nl

Dorine Pot
d.pot@sintvictor.nl

Thijs Prins
t.prins@sintvictor.nl

Jolanda Vergouwe
Coördinator ICT
j.vergouwe@sintvictor.nl

Vera Solleveld
Bouwcoördinator 3-4
v.solleveld@sintvictor.nl

Sietske van Zandvoort
Coördinator begaafdenonderwijs
s.vanzandvoort@sintvictor.nl

Iris Vervoort
i.vervoort@sintvictor.nl

Larissa Smit
l.smit@sintvictor.nl

Ruth Beltman
r.beltman@sintvictor.nl

Arenda Zwerus
Coördinator rekenen
a.zwerus@sintvictor.nl

Charise Beekman
c.beekman@sintvictor.nl

Charlotte Schoonderwoerd
c.schoonderwoerd@sintvictor.nl

Aniek Dibbink

a.dibbink@sintvictor.nl

Veerle Vis
v.vis@sintvictor.nl

Melvin Balk
m.balk@sintvictor.nl

Ellen Dijkman
e.dijkman@sintvictor.nl

Conciërge:

Youetta Faulhaber
y.faulhaber@sintvictor.nl

Administratieve kracht:

Marieke Frankhuyzen
administratie@sintvictor.nl

Sint Victor

Kooiweg 29
7312 CA Apeldoorn

telefoon:
(055) 355 48 59

e-mail:
info@sintvictor.nl

Deze school maakt deel uit van veluws onderwijsgroep